Angeloni

Príbeh o Angeloni začína v polovici 30. rokov: Augusto Angeloni začal pracovať ako zámočník, jeho syni Ermanno, Domenico a Antonio mali v úmysle začať s kováčskou činnosťou opravy poľnohospodárskych vozidiel.

V roku 1945 po návrate z Nemecka Ermanno dokáže nosiť náradie pre sústruhy a vrtáky, a preto odštartuje rodinný podnik Opravy poľnohospodárskych strojov. Títo bratia sa presťahovali do Cingoli (MC), veriac, že ​​je to najbohatšia oblasť a viac príležitostí, ale po troch rokoch sa rozhodne vrátiť sa do Montecarotto a postaví rodinný podnik, ktorý sa nachádza na jeho súčasnom mieste.

V roku 1977 bola ďalšia transformácia na Angeloni snc: v tej dobe sa poľnohospodársky trh zmenil a mlátičky boli nahradené kombajnmi, ktoré boli prispôsobené na prácu v nepohodlných krajinách, ako sú naše kopce, takže prvé pokusy na trhu vyrábali komponenty kotúčových bŕzd a hydraulických autolevellingových strojov na optimalizáciu vyrovnania kombajnov na svahoch.

V roku 1994 sa rozšírila súčasná továreň a premenila sa na spoločnosť Angeloni Srl, v priebehu rokov sa rozšírila ponuka zariadení, rozvíjala a rozširovala výrobu (čelné nakladače, dozéry a predná spojka) a zimné údržbárske stroje (snežné čepele a rozmetadlá soli).

Spoločnosť Angeloni bola vyznamenaná a známa svojou schopnosťou prispôsobiť sa neustálemu dopytu po mechanizácii priemyslu. Technická spôsobilosť Fausto Angeloni, iného súčasného akcionára, umožnila v posledných rokoch vyvinúť inovatívne dizajnérske techniky kombinované s presnosťou remesiel, ktoré viedli firmu Angeloni Srl k prestížnemu oceneniu za technickú inováciu 2008 s univerzálnym inovatívnym strojom Farmer pre modré poľnohospodárstvo.

Tri generácie rodiny prispeli k úspechu produktu Angeloni na talianskom trhu a v súčasnosti sa stretávajú ruka v ruke a zažívajú ducha inovácie, potreby talianskych a zahraničných poľnohospodárskych trhov. Naším cieľom je presadzovať a dosiahnuť výrobu strojov, ktoré sú spoľahlivejšie a technicky sa prispôsobujú rôznym typom pôdy, krajinám a novým potrebám poľnohospodárstva; To je dôvod, prečo naše technické oddelenie a naše terénne skúšky sú zamerané na vývoj strojov pre modré poľnohospodárstvo, organické a biodynamické.

PDF