Кoža

Jemná koža

Naši zákazníci používajú jemnú kožu na tašky, puzdrá na telefóny, malé kožené výrobky, kožené oblečenie, rôzne doplnky, na výrobu reklamných darčekov alebo dizajn interiérových predmetov. Rozmanitosť farieb ponúkaných v kombinácii s kvalitou výrobku umožňuje uspokojiť aj najnáročnejšie vkusy spotrebiteľov.

Koža na topánky

Vyrába sa z najkvalitnejších surovín, má vysokú pevnosť a stabilitu povlaku, estetický vzhľad a vysoké organoleptické vlastnosti (jemnosť, pružnosť, hladkosť a ďalšie).

Kožené priečky a podložky

Kožená podložka je tenká elastická koža používaná na výrobu obuvi obuvi, na kopírovanie dielov (v obuvi aj v galantériach), ako aj na prispôsobenie výrobkov s nízkym cenovým segmentom.

Oblasť použitia kožených priečok je dosť rozsiahla: napríklad kožené priečky sa používajú na zváranie pracovných odevov; podšívka, velúr vyzerá dobre v detailoch oblečenia; a oddiely sú široko používané obuvníkmi na zníženie používania celkovej topánky.

Sedlové sedadlo

Koža vyrobená z kravy je určená na výrobu pásov, tašiek a rôznych kožených doplnkov. Jedná sa o trvanlivú kožu so zväčšenou hrúbkou, pri ktorej sa spracovávajú rôzne druhy konečných výrobkov.